• همکاران تجاری
  • همکاران تجاری

TISبر گرفته از نام دفتر مرکزی این کمپانی واقع در ایالت تکزاس کشور امریکا می باشد و کارخانه تولید محصول در کشور هنگ کنک واقع شده است. این کمپانی در بسیاری از کشورهای جهان از جمله کانادا، استرالیا، روسیه، عمارات، آفریقا و کشورهای آسیایی و … دارای نمایندگی های رسمی می باشد.

TIS تنها کمپانی‌ای‌ست که انواع راهکارهای هوشمند را تحت عنوان یک برند و برای سایر خدمات -اعم از کنترل روشنایی، سیستم تهویه هوا، موتوری‌سازی، کنترل قطعات برقی‎خانه، سیستم امنیتی، بهینه‌سازی انرژی، سنسور، تایمر، سیستم صوتی و تصویری، مدیریت اتاق هتل، محاسبه انرژی، ایستگاه هواشناسی، بهبود مدیریت ساختمان، کنترل دسترسی، آیفون، آبیاری، هشداردهی و نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های هوشمند- ارائه می‌نماید. از این رو جهت افزایش کارایی سیستم هوشمند منزلتان نیاز به چندین برند ندارید و همچنین در صورت نیاز به خدمات گارانتی نباید درگیر چندین شرکت و کمپانی مختلف شوید.

با توجه به آخرین تحقیقات نشریه فوربس (FORBES Magazine) از بین برندهایی با تجهیزات سیمی و بی سیم بتواند اکثر پروژه های مورد نیاز و اتوماسیون خانگی پوشش داده و راه حل مناسبی برای هوشمندسازی روشنایی ها , سیستم تهویه مطبوع , پرده برقی , AV control , سیستم امنیتی , کنترل و بهینه سازی انرژی , استفاده از اپلیکشن ها و  سنسورهای سلامت و ..ارائه دهند، بهترین را انتخاب  کرده و برند TIS دومین برند هوشمند سازی دنیا شناخته شده است.

پروتکل TIS-BUS را از طریق مبدل AIR-BUS می‌توان با قطعات(بی‎سیم) Air نیز همگام نمود. این پروتکل همچنین از طریق TIS-IP-Port با سیستم‌های UDP/TCP تنظیم می‌شود. علاوه بر تجهیزات TIS در صورت نیاز به تجهیزات تحت پروتکل اروپایی KNX می توان از ماژول مبدل KNX استفاده کرد و محدودیتی در انتخاب تجهیزات نمی باشد.

تکنولوژی TIS-BUS امکان اتصال و نصب 64 قطعه از طریق یک کابل داده (CAT5/CAT6) به طول 1200 متر را در اختیار شما می‌گذارد و یا با استفاده از پل‌های شبکه مانند (TIS-IP-Port) چندین لوپ (گره BUS ) را به هم متصل کند و 65280 قطعه را در یک شبکه نصب و راه‌اندازی نمود. پروتکل TIS-BUS قابلیت اتصال بسیار انعطاف‌پذیری دارد. در این پروتکل از متد daisy chain، و گره/حلقه باز یا بسته و یا توپولوژی ستاره‌ای استفاده می‌شود.

چندی از مزیت های برند TIS به اختصار عبارتند از:

قیمت مناسب TIS در برابر کارایی و کیفیت بسیار بالای محصولات

دارای تنوع محصولات و پشتیبانی از پروتکل های BUS ، AIR و KNX

دارای استانداردهای بین المللی و برتر روز دنیا از جمله FCC CE , RoHS, C-Tick, GOST-R, SIPO,

تامین کلیه قطعات در شرایط کنونی اقتصادی کشور بدون محدودیت

دارای تکنولوژی DIY جهت برنامه ریزی دستی توسط کاربر بدون نیاز به دانش تخصصی

دارای نمایندگی های معتبر در سراسر دنیا از جمله ایران با قابلیت استعلام از کمپانی

سایر همکاران تجاری ما