توضیحات

Relay-VLC-12CH-10A

relay 12CH-10A

Relay-VLC-12CH-10A رله 12 کانال 10 آمپر مناسب برای کنترل 12 کانال روشنایی، 4 مجموعه فن‌کوئل و یا 6 مجموعه موتور پرده برقی.

  • قابلیت ها :
  • بر اساس تعداد کانال، دارای چهار نوع رله‌ی12 کاناله 10 آمپری بوده و برای روشن/خاموش کردن و همچنین باز/بسته کردن سایر اجزای خانه مورد استفاده قرار می‌گیرند. کنترل روشنایی، آب‌پاش‌ برقی، موتورها، پرده، کرکره، تهویه، گرمایش از کف، سنسورهای نشت آب و گاز و .. تنها مواردی از کاربردهای بی‌شمار رله‌های TIS می‌باشد.
  • قطعات هوشمند عموما قادر به اجرای همزمان دستورهای متفاوت نیستند. اما رله‌ی TIS از این قاعده مستثناست؛ این راهکار هوشمند قابلیت اجرای همزمان چندین دستور را داشته و از این رو لازم نیست با دیگر محصولات ادغام شود. اما حتی درصورتی‌که مایل باشید این قطعه را با دیگر راهکارهای هوشمند ادغام کنید، نیازی به سیم‌کشی اضافه نیست؛ در کنار هر ماژول رله‌ی TIS یک رابط BUS وجود دارد که کار را بسیار ساده می‌کند.
  • این مجموعه به صورت ‌”ولتاژ آزاد” نیز کار می‌کند، این بدان معناست که فارغ از میزان ولتاژی که یک کولر –برای مثال- نیاز دارد، رله‌ها کارشان را شروع کرده و کولر را روشن می‌کنند.
light

light

curtain

Curtain

scene

scene

timer

Timer

android

android

ios

Ios

گواهینامه ها

استاندارهای خانه هوشمند
استاندارهای خانه هوشمند
استاندارهای خانه هوشمند
استاندارهای خانه هوشمند

با لمس تنها یک دکمه

دستگاه‌های دیجیتال را قبل از خروج از خانه خاموش و سیستم امنیتی را فعال نمایید.

کنترل پرده/کرکره هوشمند با رله‌های TIS از همیشه آسان‌تر خواهد بود.

محصولات مرتبط