بر اساس تحقیقات مجله FORBES MAGAZIN 2020

برند TIS جز 10 برند اول هوشمندسازی در دنیا معرفی شد.

شاید تاکنون بارها در اخبار و رسانه ها نام مجله فوربس را شنیده باشید.فوربس (Forbes) یک شرکت تجاری آمریکایی است که دفتر مرکزی آن در شهر نیوجرسی واقع‌شده است. این شرکت در ابتدای تاسیس خود مجله فوربس را هر دو هفته یک‌بار منتشر می‌کرد اما از سال 1996 علاوه بر نسخه چاپی مجله، نسخه الکترونیکی آن را نیز در قالب وب‌سایت فوربس در معرض دید همگان قرار داد. سایت فوربس تنها در ایالات‌متحده ماهانه بیش از 71 میلیون بازدیدکننده دارد که مقالات اصلی آن موضوعاتی از حوزه‌های مالی، صنعت، سرمایه‌گذاری و بازاریابی است. همچنین گزارش‌هایی را در مورد فناوری، ارتباطات، علم، سیاست و قانون ارائه می‌دهد.

فوربس یکی از قابل اعتمادترین و موثق ترین وب سایت ها در زمینه اقتصادی است که گزارش ها، تحلیل ها و اخبار روز دنیا را در لحظه به روزرسانی می کند. کاربران می توانند در این سایت عضو شوند و اشتراک خبرنامه آن را دریافت کنند.این شرکت به خاطر لیست‌ها و رتبه‌بندی‌هایی که منتشر می‌کند نسبت به رقبای خود مانند بیزینس ­ویک و فورچون مورد توجه بیشتری قرار گرفته است. این مجله با بیش از 400 کارمند در سطح جهان، علاوه بر زبان انگلیسی در 26 کشور از جمله برزیل،هند، چین، آفریقا و …. به زبان‌های مختلف منتشر می‌شود.

TIS جز 10 برند اول هوشمندسازی

چرا TIS؟ 

TIS تنها کمپانی‌ای‌ست که انواع راهکارهای هوشمند را تحت عنوان یک برند و برای سایر خدمات – اعم از کنترل روشنایی، سیست تهویه هوا، موتوری‌سازی، کنترل قطعات برقی خانه، سیستم امنیتی، بهینه‌سازی انرژی، سنسور، تایمر، سیستم صوتی و تصویری، مدیریت اتاق هتل، محاسبه انرژی، ایستگاه هواشناسی، بهبود مدیریت ساختمان، کنترل دسترسی، آیفون، آبیاری، هشداردهی و نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های هوشمند- ارائه می‌نماید.

چگونگی انتخاب برندها در FORBES Magazine :

TIS جز 10 برند اول هوشمندسازی
TIS جز 10 برند اول هوشمندسازی

مجله Forbes، 100 مورد از برترین برندهای جهان در اتوماسیون های خانگی را مورد مطالعه قرار داده و با بررسی کلیه ی جنبه های مختلف، امتیازاتی را برای هر برند تعریف کرده است.

در این بررسی قدیمی و جدیدترین برندهای روز دنیا را در کنار هم قرار داده و به کلیه ی جزئیات محصولات ، نرم افزارهای مورد استفاده ، دفترچه های راهنما و عملکرد بسیاری از محصولات را مورد آزمون و خطا قرار داده است و در آخر با توجه به کیفیت، قیمت و سیستم نرم افزاری مورد استفاده در این برندها از بین این 100 برند 10 برند برتر اتوماسیون خانگی سال 2020 را معرفی کرده است.

این مجله از بین برندهایی که راه حل ارائه شده آن ها برای تجهیزات سیمی و مقاوم سازی تولیدات بی سیم که بتواند اکثر پروژه های مورد نیاز و اتوماسیون خانگی را پوشش داده و راه حل مناسبی برای هوشمندسازی روشنایی ها , سیستم تهویه مطبوع , پرده برقی , AV control , سیستم امنیتی , کنترل و بهینه سازی انرژی , استفاده از اپلیکشن ها و سنسورهای سلامت و ..ارائه دهند بهترین را انتخاب می کند.

یییییییییییییییییییییی

ععععععععععععععععععععععععع

نننننننننننننننننننن

https://www.forbesindia.com/article/brand-connect/top-10-home-automation-system-in-2020/60635/1

امتیازات هر برند مطابق اطلاعات زیر داده شده است:

  • محصولات/راه حل : 75% از امتیاز
  • نصب و راه اندازی/برنامه نویسی/نرم افراز و برنامه : 15% از امتیاز
  • قیمت : 10% از امتیاز
TIS جز 10 برند اول هوشمندسازی
TIS جز 10 برند اول هوشمندسازی