تاریخچه اسمارت نـافـون

ما  به عنوان گروه هوشمندسازی اسمارت نـافـون، فعالیت خود را به صورت تخصصی از سال 1391، پس از سال ها تجربه در زمینه ساختمان و اتوماسیون صنعتی با نام تیسا هوشمند اسپادانا در استان اصفهان آغاز کردیم

و پس از ارائه ی خدمات با کیفیت به کشور دوست و همسایه عمان، بر آن شدیم که با همکاری شرکت هولدینگ عمانی نافون، فعالیت خود را با نام اسمارت نافون به صورت بین المللی، ادامه دهیم.

هدف بزرگ گروه هوشمندسازی اسمارت نـافـون این است که

بتوانیم با ارتقا سطح ساختمان سازی و بهینه سازی سیستم های الکتریکال، مکانیکال و اینترنت اشیا و با اتکا به  دانش و تجربه متخصصین خود، بهترین مشاوره و راهکار ها را در زمینه هوشمندسازی و سامانه های مرکز تماس هوشمند مبتنی بر تکنولوژی VOIP در اختیار شما دوستداران تکنولوژی قرار دهیم تا بتوانید با ارتقا سطح زندگی خود با هوشمندسازی، امنیت و آرامش خیال بیشتر و با کیفیت تری را تجربه کنید.

اینگونه ما به عنوان گروه هوشمندسازی اسمارت نـافـون می توانیم بزرگترین ماموریت خود را در این زمینه با جامع عمل پوشاندن به رویاهای هوشمند شما با بالاترین عملکرد و بهترین کیفیت به سرانجام برسانیم.

دیگر خدمات ما

 توانمندی های این مجموعه را می توان به شرح ذیل خلاصه نمود:

طراحی، مشاوره و اجرای کنترل و مانیتورینگ سیستم تاسیسات موتورخانه و هوا ساز
طراحی، مشاوره و اجرای سیستم روشنایی هوشمند با کنترل هوشمند ساختمان
طراحی، مشاوره و اجرای سامانه های مرکز تماس هوشمند مبتنی بر تکنولوژی VOIP
طراحی، مشاوره و اجرای سیستم های اعلام و اطفاء حریق با مجور رسمی از سازمان آتش نشانی
طراحی، مشاوره و اجرای سیستم های هوشمند ساختمان (Smart Home)
طراحی، مشاوره و اجرای سیستم صوتی با کنترل هوشمند ساختمان
طراحی، مشاوره و اجرای سیستم تلویزیون های تحت IP (IPTV)
برنامه نویسی و تولید انواع پروژه های نرم افزاری مبتنی بر VOIP

ما در کنار
شما هستیم

با اسمارت نافون از همین اکنون می توانید زندگی هوشمند خود را شروع کنید، هرجا شما باشید خانه هوشمند شما هم آنجا در دستان شماست.

اسمارت نافون

هوشمندسازی ساختمان

این مجموعه با اتکا به دانش و تجربه متخصصین خود و به پشـتوانه کـمپانی های مـعتبر جـهـانی جامعترین مشاوره و راهکارها را متناسب با آخرین تکنولوژی روز دنیا در اختیار شما قرار می دهد.

اسمارت نافون

طراحی و نظارت تاسیسات الکتریکی

گروه اسمارت نافون با مهندسین مجرب و دارای صلاحیت طراحی و نظارت خود، شما را در طراحی و نظارت سیستم تاسیسات الکتریکی ساختمان همراهی می کند.

اسمارت نافون

سیستم تلفن های VOIP

با بروزرسانی سیستم تلفن های شرکتی و جایگزین کردن سیستم های voip با سانترال های قدیمی، شما را در بهترین راه ارتباطی با مشتریانتان همراهی خواهیم کرد.

چرا اسمارت نـافـون؟

بزرگترین شعار ما ارائه ی خدمات تخصصی و کاربردی متمایز مطابق با نیازهای شما است و در این زمینه ما به آنچه می گوییم ایمان داریم.

تنها هدف ما در این زمینه جلب مشتری نیست بلکه برای گروه اسمارت نافون حفظ دوستداران تکنولوژی با توجه به ارایه خدمات از لحاظ قیمت وکیفیت مطابق با ضوابط و شرایط فنی و تجاری ارزشمند تر است. در این زمینه می توانیم به چند نکته مهم اشاره کنیم:

  • مهم تر از همه اینکه ما با سرشناس ترین و خوشنام ترین سازندگان و برندها و شرکت های معتبر در زمینه هوشمندسازی همکاری  می کنیم.
  • شما می توانید از مشاوره مشاوران مجرب، با توجه به نیاز خودتان به هوشمندسازی بهره ببرید و همچنین طرح های مختلفی را در این زمینه به شما ارایه خواهیم کرد تا بتوانید انتخاب راحت تری داشته باشید.
  • ارایه ی قیمت های شفاف و پیشنهادات متناسب با نقدینگیه شما تا باعث کاهش نگرانی شما در این زمینه شویم.
  • ارایه خدمات پشتیبانی کمتر از 24 ساعت برای اینکه شما و زمان شما برای ما ارزشمند است.